KAN-therm SMART Control

KAN-therm SMART Control

5.50MB

Virus Free No Ads

100+
Downloads
5.0
Reviews
DOWNLOAD
Aplikacja KAN-therm SMART Control to inteligentne narzędzie do zarzadzania systemem KAN-therm SMART, które pozwala na monitorowanie i regulację temperatury w całym domu z dowolnego miejsca na świecie.

Zainstaluj aplikację na swoim telefonie lub tablecie i kontroluj temperaturę w domu lub pracy, gdziekolwiek jesteś. Obsługa systemu jest niezwykle prosta, a podejmowane działania dokonują się automatycznie. Wszystko dostosowane jest do twoich potrzeb.

Poznaj najważniejsze cechy aplikacji!

1. Proste i intuicyjne sterowanie temperaturą w całym domu z dowolnego miejsca na świecie (poprzez sieć internetową) lub za pośrednictwem sieci lokalnej.

2. Możliwość określenia poziomów dostępu (zabezpieczenie funkcji administratora PINem) i obsługi ogrzewania przez wszystkich użytkowników budynku. Każdy domownik może sam zarządzać temperaturą w swoim pomieszczeniu.

4. Pełna diagnostyka systemu (funkcja sprawdź połączenie) i odpowiedni komunikat w przypadku problemów z komunikacją urządzeń lub wyczerpaniem się baterii w termostatach.

5. Szybki dostęp do gotowych scenariuszy (wakacje, impreza), które optymalizują zużycie energii w budynku oraz możliwość tworzenia własnych programów grzania i chłodzenia.

6. Znaczne ułatwienie konfiguracji systemu – funkcja quick setup prowadzi użytkownika „krok po kroku”.
KAN Smart Control to inteligentna aplikacja do zarządzania systemem KAN-therm SMART, która pozwala na monitorowanie i zarządzanie temperaturą w Twoim otoczeniu. Więcej na temat możliwości jakie niesie za sobą posiadanie aplikacji KAN Smart Control można znaleźć na stronie http://pl.kan-therm.com/kan_smart_control.html

Share by

Information

 • Version

  0.0.19

 • Updated

  2017-08-13 10:34:18

 • Developer

  KAN Sp. z o.o.

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Tools

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to KAN-therm SMART Control

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD