Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD
App Details search
KAN-therm SMART Control

KAN-therm SMART Control

<100 |5.50MB

Virus Free!
KAN-therm SMART Control KAN-therm SMART Control KAN-therm SMART Control KAN-therm SMART Control KAN-therm SMART Control KAN-therm SMART Control KAN-therm SMART Control KAN-therm SMART Control KAN-therm SMART Control KAN-therm SMART Control

DESCRIPTION

Aplikacja KAN-therm SMART Control to inteligentne narzędzie do zarzadzania systemem KAN-therm SMART, które pozwala na monitorowanie i regulację temperatury w całym domu z dowolnego miejsca na świecie.

Zainstaluj aplikację na swoim telefonie lub tablecie i kontroluj temperaturę w domu lub pracy, gdziekolwiek jesteś. Obsługa systemu jest niezwykle prosta, a podejmowane działania dokonują się automatycznie. Wszystko dostosowane jest do twoich potrzeb.

Poznaj najważniejsze cechy aplikacji!

1. Proste i intuicyjne sterowanie temperaturą w całym domu z dowolnego miejsca na świecie (poprzez sieć internetową) lub za pośrednictwem sieci lokalnej.

2. Możliwość określenia poziomów dostępu (zabezpieczenie funkcji administratora PINem) i obsługi ogrzewania przez wszystkich użytkowników budynku. Każdy domownik może sam zarządzać temperaturą w swoim pomieszczeniu.

4. Pełna diagnostyka systemu (funkcja sprawdź połączenie) i odpowiedni komunikat w przypadku problemów z komunikacją urządzeń lub wyczerpaniem się baterii w termostatach.

5. Szybki dostęp do gotowych scenariuszy (wakacje, impreza), które optymalizują zużycie energii w budynku oraz możliwość tworzenia własnych programów grzania i chłodzenia.

6. Znaczne ułatwienie konfiguracji systemu – funkcja quick setup prowadzi użytkownika „krok po kroku”.
KAN Smart Control to inteligentna aplikacja do zarządzania systemem KAN-therm SMART, która pozwala na monitorowanie i zarządzanie temperaturą w Twoim otoczeniu. Więcej na temat możliwości jakie niesie za sobą posiadanie aplikacji KAN Smart Control można znaleźć na stronie http://pl.kan-therm.com/kan_smart_control.html

INFORMATION

Updated 2017-01-13 04:36:16

Version0.0.19

Developer KAN Sp. z o.o.

Compatbility Android 2.3+

Category Tools

Source Google Play

KAN-therm SMART Control

Package Name

com.kan.smart

Version Code

190

Permissions

View Details

Reviews
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
More
KAN-therm SMART Control

KAN-therm SMART Control

KAN Sp. z o.o.

Free

This app has access to :

Updates to KAN-therm SMART Control may automatically add additional capabilities within each group.
You are just one step to have this app installed on your phone now. Let Mobogenie help you.
INSTALL NOW