Manufaktura

Manufaktura

23.91MB

Virus Free No Ads

5,000+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
Udostępniamy wam aplikację, dzięki której będziecie zawsze na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami i wydarzeniami w Manufakturze.

Aplikacja zapewni wam łatwy dostęp do promocji i ofert specjalnych w sklepach i restauracjach. Ci, którzy odwiedzą Manufakturę osobiście, mogą liczyć na spersonalizowane oferty, które dotrą prosto na wasze telefony z rozmieszczonych w Manufakturze beaconów. Wystarczy włączyć Bluetooth!

Chcecie przypomnieć sobie jak Manufaktura wyglądała przed rewitalizacją? Do czego wykorzystywane były wszystkie budynki w czasach Izraela Poznańskiego? Wystarczy, że zajrzycie do zakładki Historia Fabryki i wyjdziecie na spacer po rynku Manufaktury. Aplikacja wskaże wam najciekawsze miejsca i pokaże jak wyglądały na długo przed powstaniem Manufaktury.

Zakładka Zaparkuj wskaże wam dostępne miejsca parkingowe oraz zapamięta, gdzie zaparkowaliście. Parkowanie w Manufakturze jeszcze nigdy nie było taka proste!
W aplikacji znajdziecie również wygodny plan centrum oraz listę miejsc, dzięki którym bez problemu odszukacie dowolny sklep czy restaurację. Poza tym, szybko sprawdzicie godziny otwarcia Manufaktury oraz listę dostępnych usług.

Information

 • Version

  2.0.11

 • Updated

  2017-01-14 07:34:16

 • Developer

  MobileMS

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Entertainment

 • Source

  Google Play

Keywords

Similar to Manufaktura

More from developer

Related Collections

Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD

Get Apps You Will Never Find
In Google Play

Manufaktura
One more step to have this app. Let Mobogenie help you!
INSTALL NOW