Manufaktura

Manufaktura

23.91MB

Virus Free No Ads

5,000+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
Udostępniamy wam aplikację, dzięki której będziecie zawsze na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami i wydarzeniami w Manufakturze.

Aplikacja zapewni wam łatwy dostęp do promocji i ofert specjalnych w sklepach i restauracjach. Ci, którzy odwiedzą Manufakturę osobiście, mogą liczyć na spersonalizowane oferty, które dotrą prosto na wasze telefony z rozmieszczonych w Manufakturze beaconów. Wystarczy włączyć Bluetooth!

Chcecie przypomnieć sobie jak Manufaktura wyglądała przed rewitalizacją? Do czego wykorzystywane były wszystkie budynki w czasach Izraela Poznańskiego? Wystarczy, że zajrzycie do zakładki Historia Fabryki i wyjdziecie na spacer po rynku Manufaktury. Aplikacja wskaże wam najciekawsze miejsca i pokaże jak wyglądały na długo przed powstaniem Manufaktury.

Zakładka Zaparkuj wskaże wam dostępne miejsca parkingowe oraz zapamięta, gdzie zaparkowaliście. Parkowanie w Manufakturze jeszcze nigdy nie było taka proste!
W aplikacji znajdziecie również wygodny plan centrum oraz listę miejsc, dzięki którym bez problemu odszukacie dowolny sklep czy restaurację. Poza tym, szybko sprawdzicie godziny otwarcia Manufaktury oraz listę dostępnych usług.

Share by

Information

 • Version

  2.0.11

 • Updated

  2017-01-14 07:34:16

 • Developer

  MobileMS

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Entertainment

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Manufaktura

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD