Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD
App Details search
Manufaktura

Manufaktura

1,000+ |23.91MB

Virus Free! Contains ads
Manufaktura Manufaktura Manufaktura Manufaktura Manufaktura Manufaktura

DESCRIPTION

Udostępniamy wam aplikację, dzięki której będziecie zawsze na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami i wydarzeniami w Manufakturze.

Aplikacja zapewni wam łatwy dostęp do promocji i ofert specjalnych w sklepach i restauracjach. Ci, którzy odwiedzą Manufakturę osobiście, mogą liczyć na spersonalizowane oferty, które dotrą prosto na wasze telefony z rozmieszczonych w Manufakturze beaconów. Wystarczy włączyć Bluetooth!

Chcecie przypomnieć sobie jak Manufaktura wyglądała przed rewitalizacją? Do czego wykorzystywane były wszystkie budynki w czasach Izraela Poznańskiego? Wystarczy, że zajrzycie do zakładki Historia Fabryki i wyjdziecie na spacer po rynku Manufaktury. Aplikacja wskaże wam najciekawsze miejsca i pokaże jak wyglądały na długo przed powstaniem Manufaktury.

Zakładka Zaparkuj wskaże wam dostępne miejsca parkingowe oraz zapamięta, gdzie zaparkowaliście. Parkowanie w Manufakturze jeszcze nigdy nie było taka proste!
W aplikacji znajdziecie również wygodny plan centrum oraz listę miejsc, dzięki którym bez problemu odszukacie dowolny sklep czy restaurację. Poza tym, szybko sprawdzicie godziny otwarcia Manufaktury oraz listę dostępnych usług.

INFORMATION

Updated 2017-01-14 07:34:16

Version2.0.11

Developer MobileMS

Compatbility Android 2.3+

Category Entertainment

Source Google Play

Manufaktura

Package Name

pl.mobilems.manufaktura.and

Version Code

45

Permissions

View Details

Reviews
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
More
Manufaktura

Manufaktura

MobileMS

Free

This app has access to :

Updates to Manufaktura may automatically add additional capabilities within each group.
You are just one step to have this app installed on your phone now. Let Mobogenie help you.
INSTALL NOW