Receta Gatimi

Receta Gatimi

31.29MB

Virus Free No Ads

100+
Downloads
3.0
Reviews
DOWNLOAD
Ky aplikacion eshte krijuar per ju, qe doni te gatuani çdo dite diçka te re... dhe per ju te tjeret qe nuk ja keni idene gatimit, por qe keni deshire te mesoni!
Mos harroni: Jeta eshte shume e shkurter per te ngrene ushqim te keq!
Share by

Information

 • Version

  1.1

 • Updated

  2017-11-05 05:12:11

 • Developer

  Silvio Deda

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Shopping

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Receta Gatimi

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD