Türkiye Canlı TV İzle

Türkiye Canlı TV İzle

16.12MB

Virus Free No Ads

1,000+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletleriniz üzerinden internetin olduğu her yerde TV İzleyin.

Türkiye ulusal yayınları,spor kanalları,çocuk kanalları,haber kanalları , Almanya ve Amerika canlı tv yayınlarını izleyebilirsiniz. Canlı TV İzleme uygulaması kesintisiz yayın sağlamaktadır. Tüm kanalları saat başı güncellemektedir.

Bazı uygulama izinleri sizi suistimal etmez.Tv izleme uygulaması sizlere yayın verebilmek için internet, kanalları sosyal medyada paylaşabilmek için hesap izinleri ister.Bunları kesinlikle kötü niyetli kullanmıyoruz.

Canlı TV İzleme uygulaması internet üzerinden yayın sağlar. Yayın kalitesi tamamen internet hızınıza bağlıdır. Yayınla ilgili şikayetlerinizi bize ileteceğiniz bir kısım bulundurmaktadır. 7/24 teknik destek imkanımız ile aksaklık olan yayını 1 saat içerisinde çözüyoruz.

Not:Telif hakkı bulunduran kanallar yayınlanmaz! Telif hakkınızın bulunduğunu düşünüyorsanız tahirguler001@gmail.com adresine iletişime geçerseniz ,gerekli işlemleri sağlarız.

Uygulama tamamen ücretsizdir. Evde,işte, istediğiniz her yerde ücretsiz Tv İzle . Uygulama içi satın alma seçeneklerine gerek duymadık. Reklamlar sizi asla rahatsız etmez. Yayınlar reklamla bölünmez.

Share by

Information

 • Version

  2.1

 • Updated

  2017-01-14 05:36:17

 • Developer

  Tahir Güler

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Media & Video

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Türkiye Canlı TV İzle

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD