Aptekarz Baza Leków

Aptekarz Baza Leków

8.87MB

Virus Free No Ads

1,000+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
Aptekarz Baza Leków to bezpłatna aplikacja, zawierająca informacje o wszystkich lekach dostępnych w Polsce. Dzięki aktualizacji on line prezentowane dane są zawsze zgodne z obowiązującym obwieszczeniem refundacyjnym Ministra Zdrowia, wymogami Prawa Farmaceutycznego, bieżącymi aktami prawnymi Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Rejestracji Leków, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Charakterystykami Produktów Leczniczych.

W bazie aplikacji znajduje się ponad 17 tysięcy leków, w tym: refundowane, nierefundowane, dostępne na i bez recepty oraz suplementy diety i dermokosmetyki. Aplikacja w prosty sposób pozwala na znalezienie i weryfikację potrzebnych informacji.

Opis każdego leku uwzględnia ostrzeżenia specjalne (dla kobiet w ciąży, kierowców, o środkach odurzających i substancjach psychotropowych), informacje MZ (choroby przewlekłe, programy lekowe i chemioterapie), stopnie odpłatności, status leku, substancje czynne (INN) i klasy ATC. W aplikacji znajdują się również precyzyjne wskazania do refundacji dla odpowiednich odpłatności na podstawie ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) pkt 4.1.
Share by

Information

 • Version

  1.0.4

 • Updated

  2017-09-27 12:06:17

 • Developer

  LekSeek®

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Medical

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Aptekarz Baza Leków

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD