Balkan Web

Balkan Web

2.90MB

Virus Free No Ads

50k+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj. Krijuar nga Gentian Progni.
Share by

Information

 • Version

  2.1

 • Updated

  2017-02-07 06:34:32

 • Developer

  Balkanweb

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  News & Magazines

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Balkan Web

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD