Beslenme Rehberim - Diyetisyen Önerileri

Beslenme Rehberim - Diyetisyen Önerileri

12.03MB

Virus Free No Ads

500+
Downloads
5.0
Reviews
DOWNLOAD
Beslenme Rehberim Mobil uygulamasının amacı sizlere sağlıklı beslenme başta olmak üzere sağlıklı kilo verme, kalıcı şekilde zayıflama, spor ve egzersiz programları, hamilelikte beslenme, bebek beslenmesi hastalıklarda beslenme, besinler ve faydaları gibi bir çok konuda uzman diyetisyenler ışığında bilgiler vermektir. Üstelik 30 dan fazla diyetisyenin beslenme, diyet ve egzersiz üzerine yazmış olduğu yazılardan bildirimler ile anında haberdar olabileceksiniz.

Beslenme Rehberim Uygulamasında yer alan Kategoriler:

• Diyet – Zayıflama Kategorisi: Sağlıklı ve kalıcı şekilde kilo vermek için diyetisyenler tarafından verilen öneriler. Hazır diyet listesi ya da kilo verme programları yerine yaşam tarzı değişikleri ile zayıflama önerilerinin bulunduğu kategori.

• Besinler ve Sağlık Kategorisi: Besinleri faydaları, zararları, kalorisi, vücut için önemi, porsiyonları ve besin ögelerinin detaylı şekilde işlendiği kategori.

• Hamilelikte Beslenme Kategorisi: Gebelikte sağlıklı beslenme ilkelerinin detaylı şekilde işlendiği, hamilelikte beslenmenin önemine dikkat çekildiği kategori. Bu kategori emziren annelerde beslenme ile ilgili yazılar da içermekte.

• Bebeklerde ve Çocuklarda Beslenme Kategorisi: Çocukluk çağında nasıl beslenilmesi gerektiğinin anlatıldığı bu kategoride bebek beslenmesine dair bilgilendirici yazılar bulunmakta.

• Genel Beslenme Kategorisi: Bu kategoride beslenme bilimi ile ilgili temek bilgiler yer almaktadır.

• Hastalıklarda Beslenme Kategorisi: Çeşitli akut ve kronik hastalıklarda sağlıklı beslenme programları ve diyet tedavilerinin işlendiği kategori.


Sağlıklı kilo verme ve diyet rehberi olarak öne çıkan beslenme rehberim uygulaması, aynı zamanda kilo alma sürecine girmek isteyen bireyler içinde sağlıklı beslenme programı olma niteliği taşıyor. Zayıflık durumunda nasıl sağlıklı kilo alınacağı ve diyetin nasıl düzenleneceğini uzman diyetisyenlerimiz açıklıyor. Hazır ve sağlıksız diyet listesi yerine sağlıklı kilo alma ile ilgili tüm detaylara ulaşmak için tek yapmanız gereken BeslenmeRehberim mobil uygulamasını indirmek. Tek tıkla cepte diyetisyen önerileri bu mobil uygulamada!

Tamamı beslenme ve diyetetik mezunu olan yazarlarımız sizlere hazır kilo verme programları ve diyet listesi sunmuyor, bunun yerine sağlıklı ve kalıcı zayıflamanıza yönelik detaylı önerilerde bulunuyor. Sağlıklı beslenme ve diyet programlarının beslenme ve diyetetik bölümü mezunu olmayan kişiler tarafından planlanması ve bu yönde önerilerde bulunulması sağlıklı yaşamı tehdit eden bir unsurdur. Uygulamanın temel amaçlarından bir tanesi de yanlış zayıflama ve egzersiz programları uygulayan kişilere doğru bilgiler vermek, sağlıklı olmayan beslenme koşullarında kilo verme programı ve diyet listesi uygulayan kişileri uyarmaktır.

Anne ve çocuk beslenmesi sağlıklı bir toplumun var olabilmesi için en dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesidir. Bunun bilincinde olan Beslenme Rehberim Ailesi en güncel yaklaşımlarla gebelikte beslenme üzerine sizlere önerilerde bulunmaktadır. Bu uygulama da sizlere hamilelikte sağlıklı beslenme ve diyet ilkeleri ile beraber hamilelik döneminde yapılabilecak spor ve egzersiz programları konusunda da önemli bilgiler sunuluyor.

Beslenmerehberim uygulaması gebe beslenmesi dışında doğum sonrası emzirme döneminde de yaşam tarzı değişikliği temelli öneriler ile sağlıklı bir emziklilik dönemi geçirmenize yardımcı oluyor. Ek olarak bebeklerde beslenme ve çocuk beslenmesi konusunda alanında uzman yazarlarımızda sizlere en doğru bilgileri sunmak adına yazılar paylaşıyor.

Beslenme rehberim yazar kadrosunda bulunan diyetisyenlerimiz sizlere diyet, kilo verme ve egzersiz ve spor programları, bebek beslenmesi, hamilelikte beslenme gibi konuların dışında hastalıklarda beslenme, sporcularda beslenme ve özel durumlarda beslenme gibi birçok konuda en güncel ve en doğru bilgileri sunmaktadır. Tüm yazılardan anlık bildirimler ile haberdar olmak için hemen uygulamamızı indirin ve sağlıklı yaşama ilk adımınızı atın!
Share by

Information

 • Version

  1.1.1.0

 • Updated

  2017-08-30 02:38:11

 • Developer

  AFY Mobile

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Health & Fitness

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Beslenme Rehberim - Diyetisyen Önerileri

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD