Beyzam Arkadaşlık, Canli Sohbet

Beyzam Arkadaşlık, Canli Sohbet

2.39MB

Virus Free No Ads

<100
Downloads
0.0
Reviews
DOWNLOAD
Beyzam sayesinde sizlerde günün her saatinde kolaylıkla aramıza katılım sağlayabilir yeni arkadaşlarla bedava konuşup, tanışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Beyzam Sohbet odaları içerisinde sizleri günün her saatinde binlerce bay, bayan kullanıcıların tanışıp konuşmak için sizleri beklemektedir. Sizlerde sizler için ücretsiz olarak sunulan bu uygulamamızı indirerek anında aramıza katılabileceğiniz gibi sizlerin güvenliği için güvenilir ve alanında uzman yönetim kadromuzla sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Beyzam.Org Canli odaları olarak kullanıcılarımızın doyumsuz ve eğlenceli vakit geçirebileceği tüm imkanlar sağlanmış olup kullanıcılarımızdan kesinlikle Gold, Bronz gibi bir üyelik istemeden anında bedava olarak sohbet hizmeti sunmaktayız. Sizlerde aramıza katılarak keyifli ve eğlenceli vakit geçirirken yeni arkadaşlarla tanışmanın heyecanını bizimle yaşayabileceğiniz gibi bire bir sohbet edebileceğiniz özel odalarımız da tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olarak sunulmaktadır.

--- Sohbet Odalarına Nasıl Giriş Yapılır? ---

Uygulamamızı cihazınıza ücretsiz olarak yükledikten sonra Ana sayfa üzerinde yer alan Nickinizi yazın kısmına kendi belirleyeceğiniz bir Nick Name yazarak SOHBETE GİRİŞ tuşunu tıklayıp anında aramıza giriş yapabilirsiniz. Sizler de kullandığınız Nickinizi farklı kullanıcılar kullanması istiyorsanız sadece size ait olmasını istiyorsanız giriş yaptıktan sonra /ns register şifre email şeklinde kayıt edebilirsiniz. Deneme nickini 123456 şifresi ile kaydedecek olursak örnek olarak; /ns register 123456 email adresi olarak kaydedebiliriz. 30 gün boyunca giriş yapmadığınız da Nickiniz otomatik olarak silinecektir ve başka kullanıcı bu nicki kullanabilecektir.
Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Beyzam Arkadaşlık, Canli Sohbet

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD