Bursa Hatırası

Bursa Hatırası

245.32KB

Virus Free No Ads

100+
Downloads
5.0
Reviews
DOWNLOAD
Bursa Kestane Şekeri, Bursa Havlusu, Toptan Havlu, Bursa Yazması, Peştemal, Hamam Ürünleri, Mevlüt Hediyelikleri, Nevresim ve Pike Takımları, Karagöz ve Hacivat Ürünlerini online satın alabilirsiniz


1998 yılından beri ülkemize vergi ödeyen bir kurumuz. 3 yıldır online satış hizmeti vermekteyiz. Ana kalemimiz havlu. Bursa Havlusu tüm dünyada bilinen ve tercih edilen ürün. 700'den fazla kalemde çok büyük stokla toptan havluda hizmet veriyoruz. Osmanlı Havlu olarak kendi ürettiğimiz ürünler olduğu gibi, Fiesta, Üçkoç, Pupilla, Nurpak, Gonca, Soft Kiss, Belenay gibi ulusal ve uluslararası havlu imalatçılarının ana toptancısıyız.
Havluyu 1 pakette olsa toptan fiyatına alabileceğiniz yer www.bursahatirasi.com

İsme özel tasarımlı bebek mevlüdü, babyshower, sünnet, doğum günü, düğün havlularında 2 tane 12 kafa nakış makinamız ve işinin ehli ustalarımızla Türkiye'nin en ucuzu ve iyisiyiz. İsme özel havluda en iyi olunca hizmetimizden memnun olan müşterilerimiz bizden cemiyet, mevlüt için diğer ürünleride almak istediler. Bu durumda yeni bir departman kurduk.Bu işin ehli tedarikçilerle anlaşma yaparak tüm mevlüt ve cemiyet ürünlerinin satışına başladık.

Bursa'dan online satış olurda Kestane Şekeri olmadan olmaz diye düşündük ve kestane şekerinde Dünya'da söz sahibi, Türkiye'nin en iyi iki markası Kafkas ve Kardelen Kestane Şekeri ile bayilik anlaşması yaptık. Kafkas Kestane Şekerinin online satış yapan tek yetkili satıcısıyız. Kardelen Kestane Şekerinin online satış yapan bayisiyiz. Kestane Şekeri stoklamıyoruz ve günlük imalattan gönderiyoruz.

Bursa Havlu'nun yanında pamuklu üretim ile Peştamal üretimde de Dünya'da aranan markadır.Bir çok peştamal ürünümüz bu işin ustası, ismini işi yapmış "Peştamalci Levent" 'in gözetiminde el tezgahlarında dokutmaktayız. Tamamen kök boya ile boyanmış ip kullanılarak üretilmiş ürünlerimiz tek tek elden geçirilerek satışa sunulmakta. El tezgahlarının yanında talep gören klasik girme ve çıkma peştemallerimizide otomatik tezgahlarda dokutmaktayız.

Ve böylece Bursa'nın meşhur ürünlerinin en ucuz fiyata online satıldığı bir site olmaya doğru yol aldık. Bu ürünlerimize yine pamuklu dokuma olan Nevresim Setleri, Bursa Yazması, Bursa İpeği, İznik Çinisini, Bursa Bıçağını ekledik.

www.bursahatirasi.com dan Bursa'nın meşhur ürünlerini güvenle online satın alabilirsiniz. Bursa Sheraton Otel, Kayseri Hilton, Uludağ Üniversitesi, Plastmet, Bursagaz ve daha niceleri öyle yapıyor.

Bizi tanımanın en iyi yolu bizim ile alışveriş yapmanız. Ancak bu şekilde en iyi hizmeti, en çok çeşit ürün ile, en ucuz fiyata alabileceğinizi görebilirsiniz.
Çünkü biz tedariğinden lojistiğine, pazarlamadan müşteri ilişkilerine, muhasebeden paketlemeye çok iyi empati yaparak, müşterimiz ne hissediyor diye düşünerek hareket ediyoruz.

"Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"

İsterseniz 7 Gün 24 saat telefonla da sipariş verebilirsiniz.

Telefonla sipariş için numaramız; 0 224 222 8 111

Satın alacağınız ürünlerden şimdiden memnun olmanızı dileriz. Memnun kalmadınız mı? (Pek mümkün değil ama) Sorun değil, ürün bizim ürünümüzdür, sorgusuz iade alırız.

İyi alışverişler!
Share by

Information

 • Version

  1.2

 • Updated

  2017-08-11 04:34:28

 • Developer

  EticaretPort

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Shopping

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Bursa Hatırası

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD