Cestování s dětmi

Cestování s dětmi

4.42MB

Virus Free No Ads

500+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
Baby-friendly map je aplikace, která bude Vašim užitečným přítelem na výletech s dětmi.

Lokalizuje Vás v mapě a nalezne nejbližší stravovací a ubytovací zařízení a čerpací stanice, které jsou baby-friendly, tedy přizpůsobené pro dětské návštěvníky.

Pokud se Vám některá instituce zalíbí, můžete otevřít její prezentaci, kde naleznete symbolicky vyjádřené baby-friendly služby a okamžitě zjistíte, jestli instituce odpovídá vašim požadavkům či nikoliv. Pokud ano, můžete si prověřit kvalitu poskytovaných služeb prostřednictvím hodnocení a komentářů předchozích návštěvníků.

Už jste si vybrali to pravé a potřebujete si udělat rezervaci... stačí jen kliknout na příslušný kontakt (telefon, email, internetové stránky...) a zarezervovat si místo u stolu, nebo pobyt v hotelu.

A když se pustíte na cesty, pustíte si GPS navigaci, která Vás bezpečně dovede na místo činu :).

Stačí si tedy jen vybrat instituci, nasednout do auta nebo si jen zavázat tkaničky a vyrazit... Aplikace Vás tam dovede a pohodlně a bez problémů můžete za chvíli sedět nad šálek kávy (i bez kofeinu) a pozorovat šťastné děti, hrající si na dětském hřišti.

Aplikaci můžete využít také při plánování výletu z domu prostřednictvím vyhledávacího políčka. Zadáte zde klíčové slovo (např. město, kam plánujete jet) a aplikace Vám nabídne všechna zařízení, která zadanému slovu odpovídají.

A v neposlední řadě je zde seznam, kde si můžete instituce seřadit podle několika kritérií: abecedně, podle návštěvnosti, průměrného hodnocení či vzdálenosti.


Znáte nějaké místo, kam s vašimi ratolestmi rádi chodíte? Napište nám a přidáme ho do databáze. Tím bychom rádi docílili toho, že bude aplikace prostorem, který si budeme společně vytvářet. A tím my, myslím nás i vás uživatelé!!!

Tak hodně radosti a málo starostí na vašich cestách!
Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Cestování s dětmi

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD