ClupBet - Geç Kalmadan Kazanın

ClupBet - Geç Kalmadan Kazanın

2.84MB

Virus Free No Ads

5,000+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
ClupBet kullanıcılarına duyuru çok uzun zaman sonra tekrar tahmin dünyasına dönüş yapmakta bulunmaktayız, daha önce sosyal medya'da ve real hayatta olan engin tecrübelerimizi değerli kullanıcılarımız ile paylaşıp, beraberce yüksek gelirler elde etmekten büyük mutluluk ve heyecan duyacağımızı büyük bir heyecanla siz kıymetli kullanıcılarımıza duyururuz.
Peki ya biz kimiz ?
*Avrupanın başkenti olan İtalya, Malta, Hawai, Hollanda, gibi öncü şirketlerinde yüksek pozisyonlarda iş yapmış profesyonel ekibimizle sizlere hayatınız süresince Tahminler'den kazanmak istediğiniz paranın fazlasını kazandıracak oluşumuz, uzun süreli araştırmadan sonra sadece Google play'de ClupBet adlı uygulama ile yayın hayatımıza başlayacağımizi siz değerli kullanıcılarımıza bildiririz, bu süre zarfı içinde çıkması yüksek ihtimal olan Kopya ve çalıntı içerik ile bizi taklit etmeye çalışan kişi yada kurumlara önemle dikkat etmenizi öneririz.
Sizlere Buradan önemli bir konudan bahsetmek için bir açıklama yapma gereği duyuyoruz ClupBet'im paylaşmıs olduğu tahminler tutma ihtimali yüksek olan oranlardan oluşmaktadır, ancak firmamiz herhangı bir kesinlik veya garanti vaad etmemekle birlikte oluşacak tersliklerden sorumlu tutulamaz uygulamamızı indiren kişi ve kişiler ClupBet kurallarını kabul etmiş sayılır..
Not: Yukarıda Bahsetmiş olduğumuz yazıya istinaden dip not bırakmak gerekirse siz değerli kullanıcılarımız ile önemli bir bilgi paylaşmak istiyoruz bizim maçlarımızın garantisi olmadığı gibi, kimsenin yoktur. Size yüzde yüz garanti vaad eden kurum yada kuruluşlara inanmamanızı tavsiye ediyoruz.
Dilerseniz uygulamamızda kredi satın almadan sadece kredisiz maçları takip ederek kazanç sağlayabilirsiniz.
ClupBet nedir ?
*ClupBet ücretsiz ve sembolik ücretlerden oluşan tutma oranları çok yüksek tahmin paylaşım platformudur.
Kısa bir sure sonra sanal oyun ücreti ile tahmin yarışmaları yapılıp her haftanın derecesine giren kullanıcılarımıza maddi ödüller verilecektir.
Herkesin memnun ve kazançlı olması ümidiyle...
Share by

Information

 • Version

  1.0

 • Updated

  2017-08-17 01:22:11

 • Developer

  Browk Tech

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Sports

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to ClupBet - Geç Kalmadan Kazanın

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD