ליאור נרקיס

ליאור נרקיס

22.38MB

Virus Free No Ads

50k+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
ליאור נרקיס נולד ב-8 בנובמבר 1976 בחולון. בנובמבר 2009 נשא ליאור נרקיס לאישה את ספיר וענונו, ולאחר מספר חודשים נולד להם בן בכור העונה לשם דיוויד.
את הקריירה המוזיקלית החל נרקיס בגיל 16, אז הוציא את אלבומו הראשון, "תפילת חיי", שכלל בעיקר שירים בסגנון טורקי. מתוכו יצא הלהיט "כמו פרפר".
כעבור שנה הוציא נרקיס את אלבומו השני, "העולם כמו גלגל". מהאלבום יצאו מספר שירים כמו "מה קרה לליבה", "העולם כמו גלגל" ו-"נשבע, לא משקר".
במקביל לשירותו בצה"ל הוציא נרקיס את האלבום "את הוא הכוכב", שהלהיט הגדול מתוכו היה "ילדונת" שזכה להשמעות רבות. במהלך שירותו הצבאי היה נרקיס שו��ף, יחד עם חברו לילדות תמיר צור, להקמת צוות ההווי המזרחי הראשון.
לאחר שחרורו הוציא נרקיס את האלבום "סימנים" ואחרי צאתו הוא ביצע מהפך בסגנון שירתו ועבר ממוזיקה מזרחית טורקית למוזיקה ים תיכונית קלילה.
בשנת 2000 הוציא את האלבום "חי לאהבה", שכלל בעיקר מחרוזות ללהיטים מזרחיים וכעבור שנה הוציא את האלבום "רק איתך", שכלל את המגה להיט "לכל אחד יש", בו שיתף פעולה עם שלומי שבת שגם כתב את הלחן למילים של עוזי חיטמן. השיר הוכתר ל"שיר השנה"
In this app you can find:
ענני - חדש, שירים, הופעות במחיר מיוחד, וידאו, פייסבוק, עדכונים, תמונות, לרכישה באייטונז, אודות, צור קשר, עדכנו לגרסא החדשה עכשיו, Events, Web Links
Share by

Information

 • Version

  1.177.273.1866

 • Updated

  2017-02-03 01:34:23

 • Developer

  Unicell

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Music & Audio

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to ליאור נרקיס

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD