شبکه اجتماعی ستاره ها

شبکه اجتماعی ستاره ها

6.84MB

Virus Free No Ads

5,000+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
شبکه اجتماعی ستاره ها، نخستین شبکه اجتماعی رسمی در ایران است که از مهرماه1392 به صورت رسمی فعالیت خود را با هدف برقراری گپ وارتباط مستقیم، به صورت دو طرفه میان هموطنان عزیزمان در داخل و خارج از کشور و چهره ها و مشاهیر در عرصه سینما و تئاتر، ورزش و موسیقی، آغاز بکار نموده است.
در این سیستم هرکدام از چهره ها و مشاهیر، دارای یک صفحه اختصاصی هستند که کلیه عملکرد ها، ویدئو ها، اخبار و مطالب مهم وقابل ارائه را بر روی این شبکه به اشتراک می گذارند. سایر کاربران نیز می توانند صفحه و پروفایل اختصاصی بر روی این شبکه اجتماعی داشته باشند.

سرویس ستاره شو برای تحقق رویای بازیگری همه شما عزیزانی است که به این هنر علاقمند هستید و می خواهید وارد دنیای بازیگری شوید. از این طریق شما می توانید شانس خود را برای هنرپیشه شدن محک بزنید و از نزدیک شاهد بازی هنرمندان توانا و قرار گرفتن در کنار کارگردان های مطرح کشور باشید.
این برنامه به شما این امکان را می دهد که شانس خود را برای بازی در فیلمها و سریالهایی که در مرحله پیش تولید هستند امتحان کنید. برای انجام این کار می توانید از روشهای مختلفی که برای شما توضیح داده می شود امتیاز جمع کنید. هرچه امتیاز شما بیشتر باشد شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی خواهید داشت .
Share by

Information

 • Version

  6.0.3

 • Updated

  2017-08-13 08:32:13

 • Developer

  Hamavaran

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Social

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to شبکه اجتماعی ستاره ها

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD