Р.І.Д.

Р.І.Д.

7.52MB

Virus Free No Ads

10k+
Downloads
5.0
Reviews
DOWNLOAD
Мета проекту - покращення та поглиблення знань українського слова, культури, історії на теренах країни та поза її межами.
Слово - життєвоважлива одиниця мови, яка містить у собі базові знання та набутий культурно-історичний досвід усього народу. Саме тому слово стало основою проекту, як ключ, що має відкрити в душі кожного українця відчуття самоідентифікації та усвідомлення переданої предками спадщини.
Наш проект пропонує кожному бажаючому збагатити свій словниковий запас смачними, колоритними словами, які конкуруватимуть із заїждженим повсякденним мовленням. Водночас, Ви матимете можливість дізнатися етнокультурні особливості окремих областей та країни в цілому. Приєднуйтесь! Разом ми відкриємо силу РОДУ!

РІД (R.I.D.) – додаток, який допомагає вивчати цікаві українські слова та дізнаватися більше про історію українського народу. Одна з головних цілей проекту – допомогти людям викорінити зі свого мовлення суржик.

Додавайте нові слова до Вашого словника, вивчайте історію та культуру України, збагачуйте мову кожного дня.
Також, Ви маєте нагоду надсилати свої слова, які обов'язково з’являться у словнику та будуть запропоновані іншим користувачам для вивчення.
Share by

Information

 • Version

  1.1.6

 • Updated

  2017-08-11 11:34:16

 • Developer

  Max Tymchii

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Education

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Р.І.Д.

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD