CZATeria - czat, chat online

CZATeria - czat, chat online

3.35MB

Virus Free No Ads

500k+
Downloads
3.9
Reviews
DOWNLOAD
CZATeria to anonimowa, darmowa i prosta w obsłudze aplikacja, z której możesz korzystać bez rejestracji. W aplikacji czatowej znajdziesz kilkadziesiąt pokoi podzielonych na kategorie regionalne, towarzyskie czy tematyczne. Spotkasz tu tysiące osób online w różnym wieku i z różnymi zainteresowaniami. Aplikacja w prosty i intuicyjny sposób pozwala na zawieranie nowych, ciekawych znajomości bez wychodzenia z domu a dzięki rozbudowanemu systemowi powiadomień żadna wiadomość cię nie ominie.

Gestami lewo-prawo w łatwy sposób przełączasz się między pokojami lub rozmowami prywatnymi. Możesz otwierać nowe pokoje oraz rozpoczynać nowe rozmowy, podczas których prześlesz zdjęcia wykonane telefonem lub dołączyć jedno ze zdjęć znajdujących się w galerii telefonu.

Aplikacja czatowa, to najlepszy sposób, by poznawać nowych ludzi i być w stałym kontakcie ze znajomymi nie tylko w domu, ale także w autobusie czy na uczelni. Koniec z nudą! CZAT to miejsce, gdzie możesz porozmawiać na dowolny temat o każdej porze.

Share by

Information

 • Version

  1.1.10

 • Updated

  2017-01-24 07:34:35

 • Developer

  INTERIA.PL

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Social

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to CZATeria - czat, chat online

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD