EmlakCep

EmlakCep

17.53MB

Virus Free No Ads

5,000+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
Sosyal ağda, emlağa dair tüm paylaşımları ve son dakika haberlerini keyifle takip edebilirsiniz. Daha da önemlisi, gayrimenkul alım/satım ve kiralamaya dair paylaşımları inceleyebilir, yorum yapabilir, temasa geçebilir, siz de dilerseniz paylaşımda bulunabilirsiniz.
EmlakCep ücretsizdir.

EmlakCep’te, ayrıca gayrimenkul danışmanlarına özel bölümler bulunmaktadır. Emlakçılar bu bölümlerde, müşteri ve mal sahiplerini takip edebilir, diğer emlakçılar ile haberleşebilirler. EmlakCep, emlakçılara özel bu bölümlerde, müşteri ve mal sahiplerini otomatik eşleştirerek işlem fırsatlarını hatırlatan özel bir sisteme sahiptir. Bu özelliği ile her emlakçı için, eşsiz bir emlak ajandası ve asistanıdır. EmlakCep’te emlakçılar, seçtikleri kriterlere göre müşterilerini ve mal sahiplerini listeleyebilir, toplu SMS gönderebilirler.

- EmlakCep’i dilediğiniz kadar ücretsiz kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, emlakçılar için bir takım ekstra fonksiyonlar, ücretli üyeliğimiz içerisinde yer almaktadır. (Ücretli üyeliğin özelliklerine, uygulama içerisinde Standart Üyelik adı altında ulaşabilirsiniz.)
- Uygulamayı ilk yüklediğinizde, 2 ay süreyle uygulamanın tüm ekstra özelliklerini kullanabilirsiniz. Sonra sizi otomatikman ücretsiz üyeliğe alıyoruz.
- Ücretli üyeliğimizi kullanmak isterseniz aylık üyelik ücreti Play Store hesabınızdan tahsil edilir. (Turkcell aboneleri mobil ödemeden faydalanabilir.) Ücretli üyelik modeli aylık abonelik olup, yıllık taahhüt yoktur. Ücretli üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Play Store kuralları gereği; ücretli üyeliğiniz, aktif üyelik döneminizin bitiş tarihinden 24 saat önce otomatik yenilemenizi iptal etmediğiniz sürece, yenilenir. Ücretli üyeler, üyeliklerini Play Store’dan yönetebilirler.

Üyelik Sözleşmesi:

https://api.emlakcep.com/Content/EmlakCep_Uyelik_Sozlesmesi_071116.htm

Gizlilik Politikası:

https://api.emlakcep.com/Content/EmlakCep_Gizlilik_071116.htm
Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to EmlakCep

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD