Esmaül Hüsna ve Dualar

Esmaül Hüsna ve Dualar

5.67MB

Virus Free No Ads

10k+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
Esmaül Hüsna Allah'ın güzel isimleri demektir. Bu uygulama ile Allah'ın 99 isimlerini anlamlarıyla birlikte öğrenebilirsiniz ve bunula beraber isimleri zikirmatik ile zikir edebilir, kaydedebilir ve zikir sayısını belirleyerek sayıları takip edebilirsiniz ve Ayrıca Esmaül Hüsna daki bu güzel isimlerin şifalarınıda öğrenerek dertlerinize Allah(c.c) izni ile şifa bulabilirsiniz. Bu uygulama ile Yüce Allah'ın 99 isminin geniş açıklamasını, şifalarını kolayca öğrenip zikir edebilirsiniz. Yüce Allahımız şimdiden dualarınızı kabul etsin ve şifalar versin. Bu uygulamada eksik gördüklerinizi email atabilirsiniz. insaAllah en yakın zamanda geliştirmeye çalışacağım. Bizleri desteklediğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Esmaül Hüsna ve Dualar Uygulama Özellikleri:

1. Sürekli Adminler tarafından Güncellenen Dualar ve yeni hadisler içerir.
2. İlerleyen zamanlarda yeni katagoriler altında daha çeşitli dualarıda uygulamamıza ekliyeceğiz.
3. NFC fonksiyonu ile istediğiniz duayı elinizdeki NFC etiketlerine yazabilirsiniz daha sonrada etiketi uygulamaya okutup kolaylıkla ilgili duaya anında ulaşabilirsiniz.
4. Uygulama içerisinde Engelli arkadaşlarımız içinde Otomatik Okuma fonksiyonu eklenmiştir. Okuma işleminde Text to Speak Engine kullanılmıştır. Arapça okunuşlarında biraz problem olabilir.
5. 100 aşkın dua ve sürekli güncellenen dualar.
6. İstenilen duaya mesaj bırakabilirsiniz.
7. Yeni Dua Bildirim mesajları eklenmiştir.

Esmaül Hüsna ve Dualar Reklam Poliçesi:

Şifalı Dualar Uygulamasının devamlı olarak güncellenebilmesi ve Sunucu masraflarının karşılanabilmesi için. Uygulamamız reklamlı olarak tasarlanmıştır. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim.

Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Esmaül Hüsna ve Dualar

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD