Fakt24: wiadomości, plotki

Fakt24: wiadomości, plotki

15.40MB

Virus Free No Ads

10k+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
Najnowsze wiadomości z kraju i wydarzenia ze świata na wyciągnięcie twojej ręki!


W nowej aplikacji Fakt 24 przeczytasz najświeższe informacje z kraju i ze świata, dowiesz się o w polityce, a także odkryjesz największe tajemnice z życia gwiazd.


Najnowsze i najciekawsze informacje podawane są na bieżąco w następujących kategoriach

:

Wiadomości z kraju i wydarzenia ze świata:
Najświeższe wiadomości z kraju i ze świata podane są w prosty i przystępny sposób. Jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Pokazujemy prawdziwe ludzkie historie. Skupiamy się na przyziemnych problemach społecznych każdego Polaka. Pomagamy zwykłym ludziom rozwiązać ich problemy. Tropimy, demaskujemy, zdradzamy. Publikujemy ekskluzywne wywiady z politykami z pierwszych stron gazet, komentarze politologów oraz felietony ekspertów. Najważniejsza jest dla nas aktualność i wiarygodność. Jesteśmy blisko ludzi i dla ludzi dzięki aplikacji Fakt 24.

Wiadomości lokalne z największych miast w Polsce:

Informacje lokalne opowiadamy przez pryzmat ludzkich historii dzięki czemu stają się one bliskie zwykłemu człowiekowi.
 Dostarczamy najświeższe wydarzenia, jak i wiadomości z polskich miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Białystok, Śląsk, Łódź, Rzeszów i innych

Plotki i informacje z życia gwiazd:

Najnowsza aplikacja Fakt 24 zaspokoi Twoją codzienną ciekawość i dostarczy Ci wielu emocji związanych z życiem gwiazd. Bądź zawsze na bieżąco czytając najnowsze informacje ze świata show – biznesu. Plotki, wywiady z gwiazdami, informacje z życia gwiazd, celebryci, wydarzenia i wpadki, metamorfozy gwiazd.


Polityka zagraniczna i krajowa:

Polityka w Fakt 24 to nie tylko najświeższe informacje polityczne z kraju i ze świata. Dziennikarze Faktu prowadzą własne śledztwa, demaskują, pokazują prawdę i ujawniają najważniejsze wydarzenia w polityce. Ceniona dziennikarka Agnieszka Burzyńska, w swoim programie „Burza polityczna” porusza ważne, aktualne wydarzenia społeczno-polityczne, którymi żyje cała Polska.

Konsument, biznes oraz finanse:

Zajmujemy się tematami finansowymi bliskimi portfela każdego Polaka. Kładziemy nacisk na teksty konsumenckie i poradniki finansowe nie pomijamy również ciekawostek i wiadomości z dziedziny ekonomii. Kierujemy się do czytelnika robiącego zakupy, zainteresowanego markami FMCG i dbającego o budżet domowy. Piszemy tak, by do odbioru naszych treści nie była konieczna zaawansowana wiedza ekonomiczna. 


Wiadomości sportowe, najważniejsze wydarzenia oraz aktualne wyniki meczów:
Relacjonujemy najważniejsze sportowe wydarzenia w kraju i na świecie, a zarazem dostarczamy najświeższe informacje dotyczących występów polskich sportowców na arenie międzynarodowej. W Fakt 24 znajdziecie piłkę nożną w wydaniu ligowym i reprezentacyjnym. W naszym portfolio nie brakuje relacji LIVE z hitowych spotkań ekstraklasy, meczów polskich klubów w europejskich pucharach, występów piłkarskiej reprezentacji Polski. Drugą częścią naszej działalności jest szeroko pojmowany obszar bulwaru sportowego, gdzie znajdziecie obszerne informacje o tematyce około sportową. Stąd dowiecie się o życiu prywatnym gwiazd sportu, ich skrywanych tajemnicach i sekretach, nowych samochodach, a także nowych miłościach.

Hobby, najpopularniejsze seriale oraz wydarzenia muzyczne:
Dział dla wszystkich, którzy mają w życiu pasje. Piszemy o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, podajemy informacje o premierach filmowych i najnowszych grach komputerowych


Męski świat, wiadomości ze świata technologii i informacje motoryzacyjne:
Piszemy o tym, co najbardziej interesuje prawdziwego mężczyznę: pięknych kobietach, szybkich samochodach i ekstremalnych pasjach. Kładziemy również duży nacisk na militaria i najnowsze elektroniczne gadżety.
Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Fakt24: wiadomości, plotki

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD