השכרת כלי עבודה - Getools

השכרת כלי עבודה - Getools

3.89MB

Virus Free No Ads

100+
Downloads
5.0
Reviews
DOWNLOAD
הורידו את האפליקציה! השכרת כלי עבודה צריכה להיות נוחה ויעילה, באמצעות האפליקציה תוכלו לצפות במגוון הענק של כלי העבודה המוצעים להשכרה, לגלות כלים חדשים ולבחור את כלי העבודה המתאים לכם ביותר.
להזמין כלי עבודה להשכרה ביום ושעה באיסוף עצמי או במשלוח עד אליך.

באפליקציה ניתן למצוא את כלי העבודה הטובים והחזקים ביותר, פטישי חציבה ופטישונים, מקדחות יהלום ידניות או גדולות עם סטנד, גנרטורים בגדלים שונים, מסורי שרשרת, מסורי חרב וציוד גינון, כלים לעבודה בבטון, מערבלי בטון הליקופטר להחלקת בטון, מסורים לחיתוך אספלט, בטון קרמיקה אבן ועוד, מהדקי אדמה, שואבי אבק תעשייתיים, מכונות פוליש, סולמות וכלים רבים נוספים.

פטישי חציבה ופטישונים בגדלים שונים לחציבה וסיתות בבטון ואבן, כלים מקצועיים של החברות הטובות ביותר כגון מקיטה, דיוולט, בוש.
צפה ובחר את פטיש החציבה המתאים לך ביותר, בחר מתי בדיוק אתה מעוניין להתחיל לעבוד איתו והאם אתה רוצה לקבל אותו עד אליך במשלוח או שפטיש החציבה ישמר עבורך לשעה ויום מסויימים לאיסוף עצמי.

מקדחות יהלום לקידוח חורים בגדליים שונים החל מ-1 עד 2.5 אינצ' במקדחה ידנית או מקדחת יהלום עמוד לקידוח חורים גדולים של 3 - 10 אינצ' ואפילו יותר. הזמן את מקדחת היהלום עם מאריך, לקירות עבים במיוחד, משאבות מים לקירור המקדח, ואביזרים נוספים.

מהדק אדמה עם מנוע בנזין, גנרטור, הליקופטר להחלקת בטון, מסור לבטון, שואב אבק תעשייתי פטישון, כלי גינון - מסור שרשרת, מכסחת דשא מסור חרב ועוד, מכונת פוליש וכלים נוספים.
Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to השכרת כלי עבודה - Getools

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD