Şifa Salavatları ve Dualar

Şifa Salavatları ve Dualar

5.58MB

Virus Free No Ads

10k+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
Şifalı Salavatlar uygulaması ile Sevgili Peygamber Efendimiz(s.a.v) salavat getirebilir ve Şefaatine inşallah nail olabiliriz. Bir çok kişiye şifa ve ilaç olmuş bu buyuk salavatlar bu eserde sizlere sunulmuştur. Ve Sayaç uygulaması ilede Zikrini edeceğiniz Salavatı girerek getirmiş olduğunuz salavatı unutmanıza mani olur ve zikiri bitirdiğinizde şifasına inşallah nail olursunuz. Salavatı Munciya ve diğer salavatlar bu eserde bir araya getirilmiştir. Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz canı gönülden. Eksiklerimi email yolu ile ileterek uygulamanın daha iyi hizmet vermesini sağlıyabilirsiniz.

Şifa Salavatları ve Dualar Uygulama Özellikleri:

1. Sürekli Adminler tarafından Güncellenen Dualar ve yeni hadisler içerir.
2. İlerleyen zamanlarda yeni katagoriler altında daha çeşitli dualarıda uygulamamıza ekliyeceğiz.
3. NFC fonksiyonu ile istediğiniz duayı elinizdeki NFC etiketlerine yazabilirsiniz daha sonrada etiketi uygulamaya okutup kolaylıkla ilgili duaya anında ulaşabilirsiniz.
4. Uygulama içerisinde Engelli arkadaşlarımız içinde Otomatik Okuma fonksiyonu eklenmiştir. Okuma işleminde Text to Speak Engine kullanılmıştır. Arapça okunuşlarında biraz problem olabilir.
5. 100 aşkın dua ve sürekli güncellenen dualar.
6. İstenilen duaya mesaj bırakabilirsiniz.
7. Yeni Dua Bildirim mesajları eklenmiştir.

Şifa Salavatları ve Dualar Reklam Poliçesi:

Şifalı Dualar Uygulamasının devamlı olarak güncellenebilmesi ve Sunucu masraflarının karşılanabilmesi için. Uygulamamız reklamlı olarak tasarlanmıştır. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim.

Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Şifa Salavatları ve Dualar

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD