Interia Fakty, Wiadomości

Interia Fakty, Wiadomości

3.92MB

Virus Free No Ads

100k+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
Interia Fakty to najnowsze newsy, informacje, wiadomości i fakty z portalu Interia.pl. Znajdziesz w niej najważniejsze i najciekawsze wiadomości z polski i z zagranicy, wiadomości biznesowe, wiadomości sportowe, informacje ze świata motoryzacji, wiadomości ze świata nowych technologii, wiadomości ze świata gier, informacje ze świata muzyki i filmu oraz specjalne działy poświęcone informacjom dla kobiet oraz mężczyzn. W tej aplikacji nie brakuje również kategorii plotki oraz rozrywka.

Oprócz wiadomości, newsów, informacji z wielu dziedzin w aplikacji znajdziesz też narzędzia: pogoda, notowania giełdowe (giełda), kursy walut (waluty), relacje z meczów piłkarskich na żywo, horoskop, repertuar kin.

Gestami lewo-prawo przełączysz się pomiędzy kanałami tematycznymi. W kanałach znajdziesz wiadomości, artykuły, newsy, informacje z poszczególnych kanałów tematycznych takich jak: Fakty, Biznes, Sport, Motoryzacja, Nowe Technologie, Gry, Kobieta, Facet, Muzyka, Film, Plotki, Rozrywka. W ustawieniach aplikacji możesz włączyć/wyłączyć kanały, z wiadomościami, informacjami i newsami, które chcesz oglądać. Możesz także ustawić kolejność kanałów z wiadomościami, newsami i informacjami.

Aplikacja obsługuje powiadomienia, dzięki temu zawsze będziesz wiedział, gdy wydarzy się coś ważnego.

Share by

Information

 • Version

  2.0.9

 • Updated

  2017-09-20 02:22:13

 • Developer

  INTERIA.PL

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  News & Magazines

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Interia Fakty, Wiadomości

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD