Józefów i Roztocze Środkowe

Józefów i Roztocze Środkowe

7.93MB

Virus Free No Ads

1,000+
Downloads
5.0
Reviews
DOWNLOAD
Aplikacja mobilna „Józefów i Roztocze Środkowe” to przewodnik po jednym z najpiękniejszych zakątków Roztocza. Gmina Józefów położona w Puszczy Solskiej na Lubelszczyźnie jest cudowną odskocznią od zgiełku miasta. Kusi turystów pięknymi krajobrazami, świeżym powietrzem, ciszą i spokojem. Rezerwaty i pomniki przyrody, atrakcje geoturystyczne, kąpieliska z piaszczystymi plażami a także szlaki rowerowe i piesze – wszystko to przyciąga do regionu miłośników odpoczynku na łonie natury. Józefów to także miejsce o wielokulturowych tradycjach, założone przez Tomasza Józefa Zamoyskiego w 1725 roku, gdzie historia pozostawiła swoje liczne ślady, a wiele zaułków owiała legendą i tajemnicą.

Aplikacja mobilna jest skarbnicą wiedzy o regionie, jego zabytkach, atrakcjach krajoznawczo-przyrodniczych, a także jego bogatej historii. To także propozycja aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody. W aplikacji znajdziemy trasy piesze, nordic walking i rowerowe z nawigacją GPS. Każda trasa posiada wykres wysokościowo-prędkościowy, a także czas przejścia lub przejazdu, długość trasy i jej odległość od użytkownika. Przewodnik mobilny zawiera obszerną bazę miejsc noclegowych oraz punktów gastronomicznych serwujących potrawy regionalne. Bogata i na bieżąco aktualizowana baza wydarzeń w regionie obejmuje imprezy organizowane zarówno w mieście, jak i jego okolicach – koncerty, festiwale, festyny, warsztaty, wystawy, itp.

Bezpłatna aplikacja wykorzystuje technologię GPS, pokazując pozycję użytkownika i lokalizację obiektów. Działa w trybie online i offline. Zawiera także planer, przydatny do zwiedzania w terenie wybranych miejsc przyrodniczych i zabytków. Aplikacja została opracowana przez Amistad Group w oparciu o autorską technologię Treespot. Funkcja augmented reality wyświetla na ekranie obiekty z wybranej kategorii, znajdujące się w polu widzenia aparatu fotograficznego.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju” Osi 4 LEADER. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Józefów i Roztocze Środkowe

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD