Jasło

Jasło

15.58MB

Virus Free No Ads

1,000+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
Aplikacja mobilna „Jasło winne klimaty” to kompleksowy informator dotyczący miasta Jasła i okolic, zawierający rozbudowaną bazę miejsc zarówno dla turysty, jak i mieszkańca. Obok atrakcji turystycznych np. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja, aplikacja zawiera bazę gastronomiczną, noclegową, informację o miejscach sportu, rozrywki, rekreacji oraz przyjaznych dzieciom. Ponadto, aplikacja zawiera bazę bankomatów, stacji benzynowych, aptek z informacją o dyżurach nocnych czy lokalnych kościołów z godzinami mszy świętych oraz rozbudowany system komunikacji miejskiej.

Aplikacja spełnia rolę informatora o wydarzeniach w mieście, w tym repertuar kina, wystawy, koncerty, wydarzenia kulturalne, jak np. Międzynarodowe Dni Wina.

W aplikacji znajdują się trasy turystyczne, z których najciekawsze są: szlaki winne po lokalnych winnicach promujących enoturystykę i Trasa Łukasiewicza.

Wszystkie obiekty, trasy bądź wydarzenia z współrzędnymi GPS można w łatwy sposób dodawać do planera, pełniącego funkcję podręcznego przewodnika.

Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online.
Więcej informacji o Jaśle na stronie: www.jaslo.pl
Wykonawca: Amistad Sp. z o.o.

Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Jasło

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD