Magazyn Zwierciadło

Magazyn Zwierciadło

3.45MB

Virus Free No Ads

5,000+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
W prezencie!
Wydanie 8/2015 magazynu „Zwierciadło” z Małgorzatą Foremniak na okładce.
Pobierz za darmo na tablety i smartfony!

Do pobrania także bezpłatnie numer 3/2015 magazynu „Zwierciadło” z Danutą Szaflarską na okładce
Pobierz za darmo na tablety.

Magazyn "Zwierciadło" już dostępny w pakiecie: na tablet i smartfon! Kup magazyn w aplikacji i otrzymaj wersję idealnie dopasowaną do Twojego urządzenia. Teraz możesz zawsze mieć pod ręką swój ulubiony magazyn!

W prezencie dla posiadaczy aplikacji – za darmo miesięcznik „Zdrowie ma SENS” oraz jedno z archiwalnych wydań „Zwierciadła”. Nie jest wymagany zakup – wystarczy pobrać i uruchomić bezpłatną aplikację.

Bohaterką okładki jest Julia Kijowska. Aktorka, która jeszcze kilka lat temu grała głównie drugoplanowe role, teraz ma swoje pięć minut i gra w najciekawszych polskich produkcjach, m.in. w thrillerze „Czerwony Pająk” Marcina Koszałki.
Polecane tematy bieżącego wydania:
TEMAT MIESIĄCA: Rodzina od święta
Jedni nie mogą doczekać się świąt, inni uciekają przed nimi do ciepłych krajów. Choć tradycyjne polskie święta to czas spędzony z rodziną, coraz częściej młodzi wybierają towarzystwo znajomych. Emocje towarzyszące nam w trakcie wigilii nie są tak jednowymiarowe, jak chciałaby tego tradycja- dla jednych to radość z bycia z bliskimi, dla innych - samotność i wyobcowanie. Bo święta, jak w soczewce, ogniskują wszystko, co w rodzinach niszczące i co budujące.

POROZMAWIAJMY O SEKSIE: Kobieta i kobieta.

Zmniejsza się siła oddziaływania normy heteroseksualnej - twierdzą seksuolodzy. Już nie ma dwóch płci ale jest spektrum możliwości, w którym znajdziemy neutralis, czyli osoby neutralne płciowo. Nie idzie za tym większa tolerancja na różnorodność, ale bałagan i bezpłciowość – mówi Katarzyna Miller, psychoterapeutka.

NOWE TECHNOLOGIE: Futurologia

O tym, czym jest transhumanizm, kapsuła krioniczna, mind uploading - opowiada filozofka i socjolożka dr Aleksandra Przegalińska.


„Zwierciadło” co miesiąc wspiera czytelniczki w ich rozwoju, zachęca do odnalezienia własnego miejsca, jest drogowskazem w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania. Dla magazynu piszą m.in.: Renata Arendt-Dziurdzikowska, Alina Gutek, Wojciech Eichelberger, Remigiusz Grzela. Do grona stałych felietonistów należą: Katarzyna Miller, Maciej Stuhr, Dorota Masłowska, Szymon Majewski, Tomasz Jastrun oraz Janusz Gajos. W magazynie znajdziemy również horoskop słynnej astrolożki Penny Thorton.
„Zwierciadło to przystanek w codziennym natłoku spraw. To okazja do spojrzenia na świat z głębszej perspektywy, odkrycia swoich możliwości, poznania emocji, zrozumienia relacji. To też aktualny przewodnik po życiu kulturalnym oraz obserwator stylu. To lustro, w którym odbija się wszechstronny portret nas samych”. Katarzyna Montgomery, Redaktor Naczelna

W 2010 r. „Zwierciadło” zostało uznane przez „Media & Marketing Polska” za Magazyn Roku. Jest wielokrotnym laureatem konkursu „GrandFront” na najlepszą okładkę prasową.

Wraz z interaktywną wersją czasopisma – zoptymalizowaną i wzbogaconą dla użytkowników tabletów – każdy jej nabywca otrzymuje jednocześnie dostęp do czytania z poziomu aplikacji wydania PDF, identycznego pod każdym względem z wersją drukowaną magazynu „Zwierciadło”.

Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Magazyn Zwierciadło

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD