ModaSor

ModaSor

1.27MB

Virus Free No Ads

10k+
Downloads
3.5
Reviews
DOWNLOAD
Tüm Mağazaları Tek Noktada toplayan, Türkiye'nin moda arama motoru ModaSor.com, Android uygulamasıyla yayında! Artık online alışveriş keyfini her zaman ve her yerde rahatça yaşayabilirsiniz!

ModaSor Android uygulaması ile, tüm mağazaların ürünlerini ve özel alışveriş sitelerinin kampanyalarını tek noktada görüntüleyebilir; arama, filtreleme gibi özellikler ile aradığınız ürüne en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

ARAMA - Arama özelliğini kullanarak tüm mağazaların ürünleri arasında arama yapabilir ve sonuçları fiyat, renk, marka gibi özelliklere göre filtreleyebilirsiniz.

KAMPANYALAR - Bu bölümde Trendyol, Markafoni,1v1y gibi önde gelen özel alışveriş sitelerinin aktif kampanyalarını ve ürünlerini görüntüleyebilir, beğendiğiniz ürünü tek tıkla ilgili siteden satın alabilirsiniz.

FAVORİLER - Favorilerim bölümü sayesinde beğendiğiniz ürünü favorilerinize ekleyebilir, uygulamayı daha sonra
açtığınızda tekrar inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

GÜNCEL TRENDLER - Uygulamada en sevilen kategorilerin yanında, güncel trendler ve sizin için hazırlanmış özel koleksiyonlar da bulunmaktadır. En güncel moda yazılarının bulunduğu ModaSor blog'u da uygulamamızdan takip edebilirsiniz.

TWITTER VE FACEBOOK - Twitter ve Facebook bağlantıları sayesinde, en beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Tüm soru ve önerileriniz için: iletisim@modasor.com

İyi alışverişler!

Share by

Information

 • Version

  AAM

 • Updated

  2017-02-07 03:36:25

 • Developer

  Moda Sor

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Shopping

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to ModaSor

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD