Nasze Miasto

Nasze Miasto

10.41MB

Virus Free No Ads

100k+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
Aplikacja Nasze Miasto pozwoli Ci wygodnie zapoznać się z aktualnymi treściami dotyczącymi Twojego sąsiedztwa oraz wymienić poglądy z innymi Mieszkańcami.

Czytaj, dyskutuj i twórz samodzielnie. Poznawaj i daj się poznać. Bo miasto to jego Mieszkańcy. A Nasze Miasto jest w Twoich rękach!

Aplikacja prezentuje wszystkie dane na listach oraz w układzie poziomym na towarzyszącej im mapie, tak, byś zawsze mógł łatwiej zorientować się w okolicy.

Pierwsza zakładka z danymi to „Wydarzenia”, gdzie zobaczysz bieżące treści dotyczące Twojego miasta, zredagowane dla Ciebie przez naszą pracowitą redakcję. Obejrzysz powiązane z nimi zdjęcia, będziesz mógł też wyrazić zdanie o poruszanym temacie i poznać opinie innych.

Zakładka „Sport” pozwoli Ci zobaczyć, jak radzą sobie pobliskie drużyny i sportowcy. To prawdziwa gratka dla każdego kibica!

Sekcja „Aktywności” pozwoli poznać Ci listę wszystkich atrakcji planowanych przez właścicieli pobliskich obiektów. Nic ciekawego już Ci nie umknie.

Sekcja „Miejsca” prezentuje listę obiektów posortowaną względem odległości od Ciebie. Aby nie pogubić się w ich gąszczu, zawsze możesz wspomóc się wbudowaną funkcją wyszukiwania. Jeśli będziesz szukał kawiarni w okolicy, Nasze Miasto nie pozostawi Cię samemu sobie.

Co zawiera aplikacja?
-artykuły napisane przez redakcję,
-opnie i komentarze mieszkańców,
-galerie zdjęć,
-katalog firm,
-aktywności, imprezy, wydarzenia rozrywkowe i kulturalne,
-wydarzenia mające miejsce w pobliskich obiektach,
-prezentację danych na mapie.

Napisali o nas:
* http://www.programosy.pl/program,android-nasze-miasto.html

Korzystanie z Aplikacji oznacza akceptację zasad Polityki Prywatności.

Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Nasze Miasto

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD