Nexto Reader (czytnik książek)

Nexto Reader (czytnik książek)

21.38MB

Virus Free No Ads

100k+
Downloads
3.8
Reviews
DOWNLOAD
Uwaga, podczas instalacji lub uruchomienia aplikacji może być wyświetlane ostrzeżenie o dostępie do smsów i możliwości ich wysłania. Informacja ta dotyczy tylko klientów T-mobile i jest związana z szybką płatnością. Aplikacja nie wysyła smsów bez zgody użytkownika. Sama wysyłka sms jest bezpłatna.

Nexto jest darmową aplikacją (tzw. e-book reader czyli czytnik e-książek lub czytnik książek elektronicznych), która umożliwia czytanie e-booków w formacie ePub i PDF oraz słuchanie audiobooków w formacie MP3.
Na start, wraz z instalacją lub aktualizacją, aplikacji otrzymasz za darmo dwa ebooki "Zew krwi" autorstwa Jacka Londona i "Kariera Nikodema Dyzmy" Tadeusza Dołęgi Mostowicza.
Aplikacja posiada bezpośredni dostęp do publikacji z asortymentu największej polskiej e-księgarni - Nexto.pl.
Z aplikacji można korzystać na telefonie lub tablecie (np. Samsung Galaxy Tab). Użytkownicy mogą samodzielnie dodawać swoje e-booki i audiobooki wgrywając je na kartę pamięci do katalogu nexto/user.
Aplikacja zapewnia kompletną synchronizację biblioteki zakupionych cyfrowych książek pomiędzy sklepem Internetowym a aplikacjami na systemie Android, iOS.
Podstawowe możliwości aplikacji to:
* swobodne przeglądanie katalogu oraz kupna e-prasy, e-książek i audiobooków i prenumeraty ze sklepu www.nexto.pl,
* pobieranie produktów bezpośrednio na urządzenie (ebooki w całości, audiobooki we fragmentach; aplikacja obsługuje wznawianie transferu; wybór połączenia z siecią tj. WiFi/3G/EDGE),
* czytanie i odsłuchiwanie pobranych publikacji (aktualnie obsługiwane formaty plików, to: EPUB, PDF i MP3),
* możliwość wgrania własnych ebooków i audiobooków,
* automatyczna synchronizacja Biblioteki Klienta pomiędzy WWW a aplikacją i odwrotnie, a także pomiędzy aplikacjami na innych urządzeniach opartych na systemach Android, iOS
* „zakładkowanie” tj. aplikacja zapamiętuje ostatnią czytaną stronę książki lub minutę/sekundę odsłuchiwanego audiobooka.

Share by

Information

 • Version

  3.2.2

 • Updated

  2017-02-09 12:34:50

 • Developer

  e-Kiosk SA

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Books & Reference

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Nexto Reader (czytnik książek)

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD