OKE: Oxford 3000 İngilizce Kelime Ezber

OKE: Oxford 3000 İngilizce Kelime Ezber

11.44MB

Virus Free No Ads

100k+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
İngilizce Kelime Ezberlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu uygulamada dil uzmanları ve deneyimli İngilizce eğitimcileri tarafından seçilmiş yaklaşık 3000 önemli kelime bulunmaktadır. Bu kelimeler, Oxford ve Amerikan İngilizce kelime kaynaklarından özenle seçildi. Bu kelimelerin öğrenilmesi İngilizce seviyenizi iyi bir noktaya taşıyacaktır.

Toplamda tekil olarak 3000'den fazla kelime bulunmaktadır. Kelimeler üç farklı seviyeye göre gruplandırıldı. Her seviyedeki kelimeler 15'erlik kelime gruplarına ayrıldı. Bir kümedeki kelimeleri ezberlemek için 9 farklı test teknikleri geliştirildi.

-Kelime Öğrenme
-Kelime Seçme
-Kelime Bulma
-Cümle ile Çalışma
-Dinleme
-Dinleme ve Anlama
-Kelime Eşleştirme
-Dinleme ve Yazma I
-Dinleme ve Yazma II

Uygulamada sözlük özelliği bulunmaktadır. İster Türkçe kelime ile isterseniz İngilizce kelime ile arama yapın. Öte yandan kelimeleri widget özelliğini kullanarak kelime öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca, sözlüğe bakıp seçtiğiniz kelimeleri favori kelimeler kategorisine ekleyip, bu kelimeler üzerinden de çalışabilirsiniz.

Bu uygulamada akıllı ezber sistemi getirildi. Tamamen ücretsiz bir uygulama olup, sizden gelen yorum ve isteklere göre uygulama geliştirilecektir..
Share by

Information

 • Version

  2.6

 • Updated

  2017-08-12 07:12:11

 • Developer

  Fodla Media

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Education

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to OKE: Oxford 3000 İngilizce Kelime Ezber

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD