Ortografia z Ortogratką

Ortografia z Ortogratką

3.66MB

Virus Free No Ads

50k+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
Ortografia to Twoja słabość?

Celem Ortogratki jest poprawa Twoich umiejętności ortograficznych. Prawidłowa pisownia wyrazów to problem niejednego ucznia, a często niechlubnie towarzyszy do końca życia. Ortografia jest szkolną zmorą i źródłem słabych ocen z języka polskiego. Ortogratka pomoże Ci pozbyć się tych słabości dzięki czemu nie będziesz się bał dyktand, wpadek ani gaf podczas pisania maili, sms'ów, rozmów na komunikatorze czy wypełnianiu oficjalnych dokumentów. Więcej! Dzięki bogatemu słownikowi pozwoli Ci zostać mistrzem ortografii i nie tylko zaliczać dyktanda, ale wygrywać konkursy ortograficzne. Prosta obsługa sprawia, że ortografii mogą się uczyć nawet najmłodsi uczniowie.

Ortogratka zawiera ponad 2300 wyrazów, 19 zagadnień ortograficznych i 90 dyktand, w tym wiele o najwyższym stopniu trudności. Wszystkie wyrazy zostały zweryfikowane w internetowym słowniku języka polskiego sjp.pl. Ponadto aplikacja stosuje algorytm poprawiający efekty uczenia, dzięki czemu szybko pozbędziesz się słabości do niektórych wyrazów i problemów.

Aplikacja posiada trzy tryby: nauki, sprawdzianu i konkursu. Wyniki każdego testu i konkursu zapisywane są na Twoim urządzeniu, co pozwala na śledzenie postępów nauki ortografii.

Konkursy to zabawa polegającą na uzupełnianiu dyktand w trybie zawodów podzielonych na etapy. Stopień trudności rośnie z każdym z nich, prezentując poziomy począwszy od olimpiad w szkole podstawowej, po konkursy na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.
Konkursy nie tylko mają charakter gry, ale są również prawdziwą rywalizacją z innymi użytkownikami Ortogratki. Swój wynik możesz wysłać na stronę www.ortogratka.pl i zobaczyć jak prezentuje się na tle innych. To zabawa i nauka ortografii w jednym!

Wypróbuj i zapomnij o "błędach" :)

Share by

Information

 • Version

  1.2.6

 • Updated

  2017-01-24 08:34:37

 • Developer

  Solidware

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Education

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Ortografia z Ortogratką

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD