Peňaženka

Peňaženka

37.72MB

Virus Free No Ads

10k+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
Prinášame vám úplne novú a vylepšenú Peňaženku!

Peňaženka je výborný nástroj na sledovanie vašich financií. S aplikáciou získate dokonalý prehľad o vašich účtoch, úveroch, sporení aj o platobných kartách. Môžete si jednoducho a prehľadne kontrolovať výdavky, zaznamenávať všetky svoje príjmy, či nastaviť si pripomienky na úhradu dôležitých platieb. Vďaka systému zálohy od Prima banky máte vaše údaje vždy bezpečne zálohované a synchronizované medzi všetkými vašimi zariadeniami.

Vylepšili sme Internet banking.

V rámci noviniek vám prinášame: nový prehľad produktov, jednoduchú správu vašich platobných kariet (aktivácia, blokovanie, zmena PIN či denného limitu) a možnosť dobiť Easy.


Ako novinky prinášame: produkty klienta v novom prehľade, možnosť dobiť Easy a správu platobných kariet.

Do Internet bankingu sa prihlásite svojimi menom, heslom a prihlásenie overíte SMS kódom. Po prvotnom prihlásení si nastavíte 4-miestny PIN a na ďalší vstup do Internet bankingu stačí zadať už len 4-miestny PIN. Maximálny denný limit platieb zadaných cez aplikáciu je 1000 EUR.

Keďže jednou z našich noviniek je aj prihlasovanie prostredníctvom PIN, je potrebné, aby sa užívatelia, ktorí aplikáciu Peňaženka používajú, preregistrovali na nový spôsob prihlasovania.

V Peňaženke máte k dispozícii aj zoznam všetkých bankomatov a pobočiek Prima banky spolu s kontaktnými informáciami a možnosťou navigácie k nim. Pre ešte lepší komfort našich klientov sme databázu bankomatov rozšírili aj o zoznam bankomatov iných bánk.

V prípade otázok, podnetov alebo akýchkoľvek problémov nás môžete kontaktovať telefonicky na našej non stop Infolinke 0850 700 007, alebo e-mailom na adrese info@primabanka.sk.

Vaša Prima banka

Share by

Information

 • Version

  5.6.2

 • Updated

  2017-02-08 09:34:31

 • Developer

  Prima banka

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Finance

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Peňaženka

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD