Pogoda Onet

Pogoda Onet

10.21MB

Virus Free No Ads

10k+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
POGODA ONET: ŚCIĄGNIJ APLIKACJĘ, SPRAWDŹ PROGNOZĘ GODZINOWĄ I DŁUGOTERMINOWĄ I NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ

Pogoda płata figla? Chcesz wiedzieć, czy będzie jutro padać deszcz? Nie wiesz jakie ciuchy założyć? A może chcesz wiedzieć, jaka pogoda będzie podczas wakacji? Aplikacja Pogoda Onet to najlepsze rozwiązanie!
Dzięki aplikacji pogodowej Onetu dostajesz za darmo najdokładniejszą godzinową prognozę pogody dla 60 tys. lokalizacji w Polsce, a także prognozę dla wielu kurortów wakacyjnych m.in. w Chorwacji, Grecji czy we Włoszech. Aplikacja Onet Pogoda to również prognoza długoterminowa dla twoich wybranych miejsc!

Aplikacja zapamiętuje twoje ulubione lokalizacje i podaje najdokładniejszą godzinową prognozę pogody, a także prognozę dla najbliższych 14 dni! Wybrane miejsca możesz zdefiniować już przy starcie aplikacji, wybierając zarówno miasta jak i ich części. Dużym plusem aplikacji jest również fakt, że dostarcza prognozę pogody (długoterminową i godzinową) dla mniejszych miejscowości, które trudno znaleźć w innych aplikacjach.

Dzięki aplikacji Pogoda Onet uzyskasz informację o wielu wskaźnikach pogodowym. Na ekranie głównym informujemy o najwyższej możliwej temperaturze, najniższej możliwej temperaturze, odczuwalnej temperaturze oraz stanie pogody. Oprócz tego z wykresu odczytasz szczegółowe informacje o opadach, prędkości i kierunku wiatru, a także ciśnieniu.

Dane do aplikacji dostarcza ICM Uniwersytetu Warszawskiego. Mamy blisko 60 tysięcy lokalizacji w Polsce i wiele na świecie. Już niedługo wprowadzimy powiadomienia o stanie pogody, a także informacje o zanieczyszczeniu powietrza w twojej miejscowości!

Godzinowa i długoterminowa prognoza pogody zawiera informacje o:

- Temperaturze i temperaturze odczuwalnej
- Opadach deszczu/śniegu/gradu
- Zachmurzeniu
- Prędkości i kierunku wiatru
- Wilgotności
- Ciśnieniu

Nie czekaj, bądź na bieżąco i ściągnij aplikację Pogoda Onet!
Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Pogoda Onet

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD