Polska Smakuje

Polska Smakuje

7.33MB

Virus Free No Ads

100+
Downloads
2.0
Reviews
DOWNLOAD
Agencja Rynku Rolnego – w ramach prowadzonej kampanii „Polska smakuje” – uruchamia stronę internetową www.polskasmakuje.pl oraz w niedługim czasie aplikację mobilną Polska Smakuje.
Zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.polskasmakuje.pl, na której będą Państwo mogli prezentować swoje produkty. Dzięki temu konsumenci uzyskają wiedzę o nich i o miejscach, w których można je nabyć.

Chcemy zbudować platformę komunikacji pomiędzy producentami polskiej żywności a konsumentami, którzy taką żywność cenią i jej poszukują. Dlatego już na okres wakacji zaplanowana została kampania promocyjna. Wszystkich podróżujących latem po kraju będziemy zachęcać do szukania polskich lokalnych specjalności i tym samym – do korzystania z aplikacji. Hasło „Polska smakuje” będzie promowane wszędzie, gdzie będą turyści: na trasie koncertowej Lata z Radiem (to aż 20 pikników), w pociągach na trasach turystycznych, na lotnisku w Warszawie, a także na wybranych stacjach benzynowych.

W naszej aplikacji chcemy zebrać jak największą liczbę rolników i lokalnych producentów żywności. Zależy nam, aby były w niej reprezentowane wszystkie regiony, i dlatego już tego lata pochwalmy się bogactwem regionalnej kuchni i pokażmy konsumentom, gdzie Polska smakuje!
Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Polska Smakuje

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD