Pomponik

Pomponik

3.90MB

Virus Free No Ads

5,000+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
Zainstaluj aplikację Pomponik, a nic cię nie ominie. Bądź na bieżąco z najnowszymi doniesieniami ze świata show - biznesu! Plotki, ploteczki, celebryci, skandale, wpadki, sukcesy, zdjęcia, wideo - to wszystko w jednej aplikacji, zawsze w zasięgu ręki! Codziennie nowe plotki z uwielbianego przez miliony użytkowników serwisu Pomponik.pl . Poznaj życie gwiazd dzięki naszej darmowej aplikacji! Powiadomimy cię o wszystkich gorących newsach.

Szukasz rozrywki? W wolnym czasie śledzisz konta gwiazd na Instagramie i Facebooku? Wszystkie sensacje i skandale z życia gwiazd możesz mieć w jednej wygodnej aplikacji. Celebryci i ich zdjęcia i wideo od najlepszych paparazzi wraz z pikantnym komentarzem redakcji wypełnią ci wolną chwilę.

Najważniejsze funkcje:Lekki, przejrzysty i szybki interfejs
Nasza aplikacja jest lekka i szybka. Przesuń w prawo lub lewo, aby przeczytać kolejny artykuł. Możesz też wybierać artykuły z głównego ekranu.

Powiadomienia o najgorętszych plotkach
Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, to możesz włączyć powiadomienia o najciekawszych wydarzeniach. Możesz także ustawić godziny w jakich powiadomienia będą wyciszone

Wszystkie treści serwisu Pomponik.pl
Nie ominą cię żadne plotki z życia gwiazd ponieważ wszystkie treści z serwisu > Pomponik.pl są dostępne w naszej aplikacji

Możliwość komentowania i dyskutowania
Komentuj i dyskutuj z innymi użytkownikami z poziomu aplikacji. Dzięki prostej funkcji możesz poplotkować o wszystkim o czym chcesz.

Udostępnianie artykułów
Możesz podzielić się wyjątkowo interesującym skandalem z przyjaciółmi i bliskimi za pomocą opcji „Udostępnij”. Link do artykułu możesz przesłać za pomocą wielu kanałów lub zapisać go do schowka.


Zapraszamy do instalowania i oceniania naszej aplikacji!
Share by

Information

 • Version

  2.0.20

 • Updated

  2017-09-20 11:18:13

 • Developer

  INTERIA.PL

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  News & Magazines

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Pomponik

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD