Radyo Angora

Radyo Angora

2.74MB

Virus Free No Ads

100+
Downloads
5.0
Reviews
DOWNLOAD
Radyo Angora , İnternet üzerinden ve Cep telefonu mobil uygulamalarından da dinlenebilen bir radyo kanalıdır. Kurucusu Dj Şekeroğlan 'dır.

Dj Şekeroğlan 1994 yıllarında yerel bir radyo istasyonunda yayın hayatına başlamıştır. Daha sonraki yıllarda ulusal radyolarda yayın hayatına devam eden Dj Şekeroğlan kısa zamanda Türkiye’nin tanıdığı ve sevdiği Dj’ler arasına girmeşi başarmıştır. Dj Şekeroğlan Üniversite tarafından yapılan en iyi Radyo proğramcısı dalında birinci olarak başarısını da tescillemiştir.

Dj Şekeroğlan önderliğinde yayın hayatına başlayan Radyo Angora, siz değerli dinleyicilerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek adına en iyi kalitede yayın yapmaya başlamıştır. Günümüzde yayınlarının hem içerik hem de teknolojik kalitesini arttırmış olan Radyo Angora’nın dinleyici kitlesi de her geçen gün genişlemektedir.

Radyo Angora yayınları www.radyoangora.com internet sayfası üzerinden ve Android Google Play Store ve İphone uygulamaları ile de dinlenebilmenin yanı sıra , normal bir Gsm hattından ücretsiz olarak istek ve mesajlara da cevap vermektedir.

Geçmişten günümüze popüler pop müzikleri her yaştan hedef kitleye ulaştırmayı amaç edinen Radyo Angora , aynı zamanda diğer radyolardan farklı olarak dinleyicilerinin o an ne istediğini, ne tür müzik ihtiyacı olduğunu bilme konusundaki hissiyatı yüksektir. Yerli ve Yabancı müzik listelerinin sıkı takipçisi olmasının yanı sıra Facebook üzerinden dinleyici isteklerini de dikkate alan Radyo Angora ’da zamanda yolculuk sürprizlere tabidir.

7/24 çevrimiçi olan günümüz insanını "ne dinleyeceğim?" derdinden kurtarma garantili, pozitif bağımlılık yaratan müziklerinin yanında , Dj Şekeroğlan’ın doğal sunumuyla ŞEKEROĞLAN LIGHT SHOW proğramıyla da herkesi coşturan, kimi zaman üzüntüsüne ortak olan, üniversite gençlerinin de sınav zamanlarına en iyi ilaç olan şeker tadındaki Radyo Angora akımına kapılmak üzeresiniz, lütfen radyonuzun sesini açın…

İletişim : info@radyoangora.com

Share by

Information

 • Version

  4.0.1

 • Updated

  2017-02-06 03:34:15

 • Developer

  Teknolojini

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Music & Audio

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Radyo Angora

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD