Rafadan Tayfa Yarış

Rafadan Tayfa Yarış

40.88MB

Virus Free No Ads

1,000+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
Tayfa ile birlikte macera dolu bir yolculuğa varmısın? Tayfa bir arabaya doluştu sen kontrol ediyorsun. Üstelik yol boyunca da roketleri toplayacak ve arabalardan kaçmaya çalışacaksın. Önüne gelen arabalardan kaçırmaya çalış. Engelleri aş ve yol üzerindeki roketleri topla. Tayfa ile birlikte bir maceraya çıkmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Haydi, macera ve eğlence seni bekliyor.

KAZANIMLAR
El-göz koordinasyonu
Dikkati sürdürme
Örüntü kurma
Odaklanma
Tepki hızı

3 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN RAFADAN TAYFA
Bizimle birlikte Tayfanın macerasına katıl, heyecan dolu yolculuğu Tayfa ile tamamla. Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun tasarlanmış ekranlar ve bölümler. Eğlenceli ve eğitici.

AİLELER İÇİN RAFADAN TAYFA
Çocukların el-göz koordinasyonu geliştirmek için tasarlandı. Çocukların aileleri ile birlikte eğlenceli, keyifli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte sizde bu oyuna dahil olabilirsiniz. Bu şekilde çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

FT GAME COMPANY : İbi ile Tosi,İStanbul Mufızları Macera, Ege ile Gaga Meyveler, Ege ile Gaga, Niloya, İstanbul Muhafızları oyunlarının yapımcılarından Rafadan Tayfa Macera !!!!
Share by

Information

 • Version

  1.0

 • Updated

  2017-02-05 03:34:17

 • Developer

  FT GAME COMPANY

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Educational

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Rafadan Tayfa Yarış

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD