Reflex

Reflex

2.64MB

Virus Free No Ads

10k+
Downloads
3.5
Reviews
DOWNLOAD
Reflex v mobilu v novém! Čtěte web Reflex.cz i časopis na jednom místě. Ke kompletnímu obsahu tištěného vydání jsme přidali články z webu, zrychlili jádro aplikace včetně stahování a opravili drobné chyby. Navíc si můžete v aplikaci zakoupit také speciály Reflexu. Přístup k článkům z webu je samozřejmě zdarma.

Předplatné elektronické verze tištěného Reflexu na měsíc pak vyjde jen na 167 Kč nebo výhodněji na rok na 1670 Kč. V případě ročního předplatného můžete využít sedmidenní zkušební lhůtu a číst Reflex po tuto dobu zdarma. V rámci předplatného dostáváte nejen každý týden aktuální vydání, ale máte přístup ke kompletnímu archivu od ledna 2013 přímo v aplikaci.

Po stažení libovolného čísla si jej můžete číst i bez připojení k internetu třeba v metru, v zahraničí nebo na místech se špatným pokrytím mobilním signálem. Podmínkou je pouze aktivní předplatné. V opačném případě se přístup ke všem (i staženým) číslům Reflexu zamkne. Chcete-li využívat už zakoupené předplatné na svých dalších zařízeních, zaregistrujte se a přihlašte se v nich stejným jménem a heslem.

...a samozřejmě nechybí ani Zelený Raoul.
Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Reflex

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD