Sınavlık - YGS LYS

Sınavlık - YGS LYS

6.50MB

Virus Free No Ads

500+
Downloads
4.5
Reviews
DOWNLOAD
Sınavlık – YGS LYS mobil uygulaması karşınızda! YGS LYS hazırlık sürecinde ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada. Saymakla bitmeyen özellikleri ve dinamizmi ile bu sene Sınavlık yanında! Hemen uygulamayı ücretsiz indir ve kullanmaya başla.

YGS ve LYS Konuları
YGS ve LYS konuları bölümünde sınavda çıkacak tüm konuları görebilir, bitirdiğin konuları işaretleyebilirsin. Durumum butonuna tıklayarak konuları bitirme yüzdeni takip etmeyi unutma. İlerlemeni izle!

Sınav Takvimi
Hazırlandığın sınav ne zaman yapılacak, sınava kaç gün kaldı öğren.

Kronometre
Sade ve kullanışlı kronometremizi kullanarak ders çalışma süreni kaydet. Günlük, haftalık ve aylık çalışma süreni kolayca takip et.

Sıralama
Rekabete hazır mısın? Bugünün en fazla süre ders çalışanları sıralama sayfamızda. Kronometre ile kaydettiğiniz çalışma sürelerinize göre bir sıralama hazırladık. Bugünün en çok çalışanı neden sen olmayasın…

Özel İçerikler*
Senin için özenle tasarladığımız özel içeriklere mutlaka bakmalısın. Plan kağıtları, not kağıtları, posterler vb. gibi size yardımcı olacak, motivasyonunuza motivasyon katacak belgeler hazırladık. Bu belgeleri PDF olarak indir, bir yazıcıdan çıktısını al ve kullanmaya başla.

Konu Anlatımları
YGS&LYS derslerine ait konu anlatımlarını burada bulabilirsin. Çalışmaya aralıksız devam etmek istiyorsan Sınavlık ile konu anlatımları cebinde.

Haftalık Plan
Bu hafta neler yapacağını planla. Gün gün yapacağın her şeyi buraya kaydedebilirsin. Çalışma, sınav, ödev, aktivite, not, ne istersen…

Puan Hesaplama
YGS&LYS denemelerinizin sonuçlarını son verilere dayanarak hazırladığımız puan hesaplama aracımız ile hesaplayabilirsin. Daha sonrasında sonucunu kaydetmeyi unutma.

Sınavlarım
Puan hesaplamada yaptığın hesaplamayı kaydetmeyi unutma demiştik. Sınavlarım bölümünde kaydettiğiniz sınavların sonucuna istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Blog
Seni Sınavlık yazarları tarafından hazırlanmış blog yazılarını okumaya davet ediyoruz. Yazılarımızla sizlere motivasyon ve bilgi kaynağı olmaya hazırız. Sınava hazırlık senende yazılarımızla yanında olacağız.

Videolar
Editörlerimiz tarafından seçilen, izlediğinizde size bir şeyler katacağına inandığımız videoları size sunuyoruz. Yakın bir zamanda da kendi kanalımız ve kendi videolarımız ile karşınızda olacağız.

Haberler
Güncel eğitim haberlerini kaçırmayın. ÖSYM ve MEB’den gelecek her bilgi sizin için önemli. Haberler bölümünde güncel haberleri okuyabilirsin.

Beğendiniz mi?
Ufak bir ricamız var. Google Play’den uygulamamızı puanlayın.

Sosyal Medya
İnstagram: @sinavlik
Facebook: @sinavlik
Twitter: @sinavlikcom

İletişim
merhaba@sinavlik.com
Share by

Information

 • Version

  1.1

 • Updated

  2017-09-03 12:42:13

 • Developer

  Sınavlık

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Education

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Sınavlık - YGS LYS

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD