Semerkand Takvimi

Semerkand Takvimi

19.17MB

Virus Free No Ads

100k+
Downloads
4.8
Reviews
DOWNLOAD
Semerkand Takvimi

Semerkand Şirketler Grubu bünyesinde 2003 yılından buyana yapılan Semerkand Takvimi her yıl yeniden düzenleniyor. Vakit hesaplama usulünde ehl-i sünnet içtihatlarını esas alan Semerkand Takvimi’nin içeriğinde özenle hazırlanmış çok yönlü metinler yer alıyor. Hadisler, menkîbeler, tarihi olaylar, tarihi şahsiyetler, sağlık ve aileye dair meseleler, latifeler, şiirler, veciz sözler ve yıl boyunca okumak isteyeceğiniz ne varsa yaprakların arasına serpiştiriliyor. Takvim yapan saatler ayarlanıyor. Bölgelere özel hazırlanan takvimde, namaz vakitleri, imsak ve iftar vakitleri de sayfalardaki yerini alıyor.

Semerkand Takvimleri, basılı olarak promosyon takvimlerinin yanında prestij takvimleri de üretiyor. Birinci hamur kâğıttan üretilen takvimler de sizlerin beğenisiyle karşılaşıyor. Özenle seçilmiş aynalar, takvim yapraklarını da saklayabileceğiniz özel üretim takvim kutuları ve saatli takvim kutuları da duvarlarınızda şık bir görüntü oluşturması için tasarlanıyor.

Semerkand Takvimleri onikinci yılında, dokuz milyon ev ve iş yerindeki yerini alıyor. Güven ve destekleriniz için teşekkür ediyoruz.


Uygulama ile alakalı şikayet ve önerileriniz için lütfen,
destek@semerkandmobile.com veya support@semerkandmobile.com
adresine mail atınız..

Share by

Information

 • Version

  3.2.0

 • Updated

  2017-09-24 05:04:13

 • Developer

  Semerkand Mobil

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Lifestyle

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Semerkand Takvimi

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD