Shoppius

Shoppius

3.43MB

Virus Free No Ads

<100
Downloads
5.0
Reviews
DOWNLOAD
Колку омилени места имаш во Скопје?

Омилено за кафе, омилено за вкусен ручек, омилено зашто таму секогаш можеш да најдеш идеален подарок за твоите најмили, или само омилено заради луѓето таму.

Што ако имаш апликација во која твоите омилени места ти даваат подарок секогаш кога ќе си купиш нешто?

Јадеш ручек и добиваш кафе, купуваш подарок и добиваш пакување, плаќаш за што ти треба и + добиваш нешто гратис.

Shoppius е платформа која ги собира на исто место скопските бизниси и жителите на Скопје за да си споделат љубов.

Првите поставуваат неодолива понуда од нивниот каталог која секогаш вклучува подарок за корисниците на Шопиус.

Се што треба ТИ да направиш за да станеш дел од приказнава:

Симни ја апликацијата;
Избери си ја најнеодоливата понуда;
Отклучи ја со помош на твоето FB присуство;
Отиди со уникатниот код на местото за да си ја подигнеш понудата.

Исто така, Шопиус ти нуди простор да си го предложиш твоето омилено место да стане дел од Шопиус семејството. Предложи, а ние ќе се потрудиме да ги донесеме тука за тебе во најбрз можен рок.

Share by

Information

 • Version

  1.3

 • Updated

  2015-06-02 08:37:23

 • Developer

  3P Development

 • Compatbility

  Android 2.3+

 • Category

  Shopping

 • Source

  Google Play

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Shoppius

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD