Türkiye Haberleri

Türkiye Haberleri

4.56MB

Virus Free No Ads

1,000+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
Türkiye’de ve dünyada yaşanan en önemli gelişmelerin sizin için tüm gazetelerden toplanarak ayağınıza kadar gelmesini istemez misiniz? Türkiye Haberleri uygulamamız ile tüm dünyada yaptığımız gibi sizlerin de gündemin gerisinde kalmamanız için çeşitli yayın organlarından derlediğimiz en önemli başlıkları hizmetinize sunuyoruz.
Türkiye’nin en önemli ve saygı değer gazetelerini tablet veya telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanışlı ara yüzümüz aracılığıyla keyifle okuyabilirsiniz.
Uygulama nasıl kullanılır?

Sol üst köşede bulunan menüyü kullanarak aşağıdaki gazetelerden dilediğinizi cihazınıza en güncel versiyonu ile indirebilirsiniz:

* Zaman Politika
* Zaman Dünya
* Zaman AB
* Zaman Avrupa
* Zaman Amerika
* Zaman Afrika
* Zaman Medya
* Posta
* Posta Dünya
* Habertürk
* Türkiye Gazetesi
* STAR
* STAR Mansetler
* STAR Politika
* Yeni Mesaj
* Dunya
* Yurt Gazetesi
* Taraf Gazetesi
* Millyet
* Zaman Ekonomi
* Posta Ekonomi
* Sabah Ekonomi
* STAR Ekonomi
* Fotomac
* AMK Spor
* Posta Spor
* Sabah Spor
* STAR Spor
* Zaman Magazin
* Posta Magazin
* Posta Sinema
* STAR Magazin

- Sonrasında cihazınıza inen gazetenin haber başlıklarına tıklayarak, haber içeriklerine ulaşabilir, cihazınızın geri tuşunu kullanarak başlıkların bulunduğu ana sayfaya geri dönebilirsiniz.
- Sağ üst tarafta yer alan ayarlar bölümünden otomatik güncelleme modunu seçebilir, dilerseniz uygulamayı tablet modunda çalıştır komutu verebilir, arka plan temasını seçebilirsiniz.
- Düşük maliyetli internet kullanımı için resimlerin gösterimini engelleyebilir ya da yorumları pasif duruma getirebilirsiniz.
- Ayarlar bölümünden, haberleri okumak istediğiniz yazı fontunu da seçebilirsiniz.
- Ayarlar bölümünün en alt kısmında ise ana ekranda görmek istediğiniz gazeteleri belirleyebilirsiniz. Listenizde görmek istemediğiniz gazetelerin yanındaki onay işaretini kaldırarak listenizden çıkmalarını sağlayabilirsiniz.

Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Türkiye Haberleri

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD