Ревізор

Ревізор

8.07MB

Virus Free No Ads

100k+
Downloads
4.0
Reviews
DOWNLOAD
«Ревізор» поспішає вам на допомогу! Тепер, вирушаючи у подорож Україною, плануючи відпустку або просто вікенд із другою половинкою, ви можете уникнути неприємних сюрпризів у вигляді неякісної кухні, неприйнятного обслуговування в обраному вами закладі або брудного номера в готелі. Усі перевірені командою «Ревізора» заклади знову в одному мобільному додатку у вашому телефоні.

Чому мобільний додаток «Ревізор» повинен бути у вашому телефоні?


1. Абсолютно безкоштовно ви отримуєте карту України з усіма перевіреними «Ревізором» закладами. Це означає, що ви легко зможете вибрати найкращий ресторан, кафе, готель в Україні. Подивитися відео про те, як проходила перевірка, дізнатися, яку оцінку отримав заклад, чи є у нього табличка «Ревізора».

2. У додатку є геолокаційні мітки. А це означає, що вам достатньо зачекінитися, щоб відразу побачити найближчі до вас перевірені «Ревізором» місця.

3. Ви можете запросити команду «Ревізора» до своєї області. Команда соціального реаліті постійно моніторить ваші запити. Область, мешканці якої відправлять найбільше запрошень, змінить колір на нашій інтерактивній карті. А це означає, що незабаром ви зможете почути на вулицях вашого міста: «До нас приїхав «Ревізор!»

http://revizor.novy.tv/ua/mobilniy-dodatok/
Share by

Information

Keywords

Previous Versions

Recommend

Similar to Ревізор

More from developer

Related Collections

Related Searches

MORE
Free Games & Apps
The best app store
DOWNLOAD